O nas

Dlaczego Catering ?
Dlaczego Babci Aleksandry ?

Odpowiemy Państwu na pierwsze pytanie …
Jedzenie stanowi jedną z najbardziej podstawowych i niezbędnych części Naszego Życia. Dla tego warto postawić przede wszystkim na jakość produktów z jakich jest wykonywane oraz na smak, który jest nieodłączna częścią dobrego posiłku.

Drugie pytanie jest dość ważne, ponieważ dlaczego akurat Babci Aleksandry ?

Ponieważ tak, jestem babcią i jak każda babcia, prócz tych dobrych i świeżych składników do jedzenia, dorzucam jeszcze szczyptę serca.

W Naszej ofercie przedstawimy Państwu pyszne, zdrowe posiłki w przystępnej cenie. Naszym najważniejszym atutem jest wysoka jakość produktów, które dojeżdżają do Nas każdego dnia rano, dzięki temu cieszymy się dobrą opinią już od 2011 roku .

Proponujemy Państwu profesjonalne usługi między innymi : catering indywidualny, catering dla firm, posiłki regeneracyjne, zorganizowane żywienie grupowe do przedszkoli, szkół i żłobków.
Dostarczamy posiłki do odbiorców prywatnych jak i do firm na terenie Łodzi i okolic.
Nasza firma przygotowuje posiłki na każdą okazje m.i. : spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe.
Znajdziecie w Naszej firmie miłą, ciepłą atmosferę oraz fachową i kompleksową obsługę.
Plus wielki w Naszej firmie jest taki jak wyżej napisaliśmy, ze stawiamy na zdrowie, wiec sami wypiekamy i robimy ręcznie wiele rzeczy takich jak ciasta i mięsa . W Naszej kuchni przyprawami do potraw są jedynie zioła.
Pochwalić się możemy również doskonałymi wyrobami mącznymi t.j pierogi, kluski śląskie kopytka,chinkali z dodatkami do wyboru, między innymi mięso, ryby, owoce morza.
Uwzględniamy wszelkiego rodzaju diety miedzy innymi Religijna, wegetariańska, bezglutenowa, cukrzycowa .

Jadłospisy przygotowywane są przez Panią dietetyk Ewę Cypel , zgodnie z rekomendacjami WHO, a także wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka, również akceptowane i nadzorowane przez sanepid.